My w rankingach

2021

WTR 1000 2021 dla SGS

Nasza kancelaria została ponownie wyróżniona wśród najlepszych polskich firm zajmujących się znakami towarowymi w rankingu prestiżowego magazynu WTR 1000 na 2021 rok.

Uzyskaliśmy rekomendację w obu kategoriach „Dochodzenie praw i sprawy sporne” i „Uzyskiwanie ochrony i strategia”.

Firma “nieustannie doskonali swoje usługi zgodnie z trendami rynkowymi, nadążając za zmianami i nieustannie wprowadzając innowacyjne rozwiązania na korzyść klientów

Link do rankingu: Poland Top TM Professionals | World Trademark Review

IP STARS 2021 DLA SGS

W rankingu IP STARS 2021 prestiżowego magazynu Managing Intellectual Property (MIP) nasza kancelaria została ponownie wyróżniona wśród najlepszych polskich firm zajmujących się patentami i znakami towarowymi.

Zostaliśmy zarekomendowani w kategorii „Znaki towarowe - uzyskiwanie ochrony”.

Link do rankingu: Sulima Grabowska Sierzputowska - Poland - Firm Profile | IP STARS

IAM 1000 DLA SGS

2020

IP Stars 2020 dla SGS

W rankingu IP STARS 2020 prestiżowego magazynu Managing Intellectual Property (MIP) nasza kancelaria została ponownie wyróżniona wśród najlepszych polskich firm zajmujących się patentami i znakami towarowymi.

Zostaliśmy zarekomendowani w dwu kategoriach, „Patenty – uzyskiwanie ochrony” i „Znaki towarowe - uzyskiwanie ochrony”.

Link do rankingu: Sulima Grabowska Sierzputowska - Poland - Firm Profile | IP STARS

IP Star 2020 dla Iwony Sierzputowskiej

dla Iwony Sierzputowskiej

W rankingu IP STARS 2020 prestiżowego magazynu Managing Intellectual Property (MIP) rzeczniczka patentowa Iwona Sierzputowska po raz kolejny uzyskała tytuł „PATENT IP STAR” („Gwiazda IP w dziedzinie patentów”) jako jedna z najlepszych specjalistów w dziedzinie patentów w Polsce.

IP STAR 2020 dla Małgorzaty Grabowskiej

dla Małgorzaty Grabowskiej

W rankingu IP STARS 2020 prestiżowego magazynu Managing Intellectual Property (MIP) rzeczniczka patentowa Małgorzata Grabowska po raz kolejny uzyskała tytuł „PATENT IP STAR” („Gwiazda IP w dziedzinie patentów”) jako jedna z najlepszych specjalistów w dziedzinie patentów w Polsce.

WTR 1000 Recommended firm 2020

Nasza kancelaria została wyróżniona wśród najlepszych firm zajmujących się znakami towarowymi w Polsce w rankingu prestiżowego magazynu WTR 1000 na 2020 rok w kategorii „Uzyskiwanie ochrony i strategia”.

Firma: “stanowczo broni praw własności intelektualnej klientów krajowych i zagranicznych”, ma „prawdziwych specjalistów w swych dziedzinach, pomocnych we wszelkich okolicznościach” i jest „biegła w zarządzaniu dużymi portfelami praw własności intelektualnej”.

IAM PATENT 1000 dla SGS

W rankingu prestiżowego magazynu IAM PATENT 1000 na 2020 rok nasza kancelaria ponownie została wyróżniona wśród najlepszych firm IP w Polsce w kategorii „Patenty – Uzyskiwanie ochrony”.

Firma ma „ugruntowaną praktykę i wysoce wyspecjalizowanych ekspertów we wszelkich możliwych dziedzinach techniki przemysłowej”.

IAM PATENT 1000 dla Iwony Sierzputowskiej

dla Iwony Sierzputowskiej

W rankingu prestiżowego magazynu IAM PATENT 1000 na 2020 rok rzeczniczka patentowa Iwona Sierzputowska ponownie została wyróżniona wśród wiodących polskich specjalistów w kategorii „Patenty – Uzyskiwanie ochrony”.

Jakość jej pracy jest imponująca. Szybko odpowiada i dostarcza szczegółowych analiz prawnych połączonych z praktycznymi poradami”.

2019

IAM PATENT 1000

W rankingu prestiżowego magazynu IAM PATENT 1000 na 2019 rok nasza kancelaria ponownie została wyróżniona wśród najlepszych polskich firm IP w kategorii „Patenty – Uzyskiwanie ochrony”.

Zapewniając swym klientom sprawną i elastyczną obsługę, technicznie utalentowany team kancelarii rzeczników patentowych Sulima-Grabowska-Sierzputowska osiąga wyjątkowy poziom sukcesu w uzyskiwaniu patentów udzielanych na zgłoszenia patentowe przez Urząd Patentowy RP. Ten zespół, nigdy nie oszczędzając na jakości, opanował sztukę wysoce skutecznego prowadzenia dużych pakietów spraw. Ostatnie kluczowe dokonania w tym zespole to ekspansja praktyki biotechnologicznej dzięki nowym pracownikom, a także nowe zlecenia od czołowej firmy produkującej stal i materiały stosowane w różnych technologiach. Patrząc na te i inne ostatnie postępy, wspólnik zarządzający Iwona Sierzputowska ma powody do zadowolenia. Źródła nazywają tę inżynier chemik „jedną z najbardziej doświadczonych polskich rzeczników patentowych” i chwalą jej niestrudzoność. „Iwona nigdy nie zawodzi, bez względu na to, o jak wiele ją prosisz. Dostarcza dogłębnych analiz prawnych wraz z praktycznymi wskazówkami, jakie kroki należy podjąć, a przy tym jest elastyczna w kwestii uzgodnień dotyczących wynagrodzenia”.

IP Stars 2019 dla SGS

W rankingu IP STARS 2019 prestiżowego magazynu Managing Intellectual Property (MIP) nasza kancelaria została ponownie wyróżniona wśród najlepszych firm w Polsce w kategorii „Patenty – uzyskiwanie ochrony”.

IP Star 2019 dla Iwony Sierzputowskiej

dla Iwony Sierzputowskiej

W rankingu IP STARS 2019 prestiżowego magazynu Managing Intellectual Property (MIP) rzeczniczka patentowa Iwona Sierzputowska po raz kolejny uzyskała tytuł „PATENT IP STAR” („Gwiazda IP w dziedzinie patentów”) jako jedna z najlepszych specjalistów w dziedzinie patentów w Polsce.

IP Star 2019 dla Małgorzaty Grabowskiej

dla Małgorzaty Grabowskiej

W rankingu IP STARS 2019 prestiżowego magazynu Managing Intellectual Property (MIP) rzeczniczka patentowa Małgorzata Grabowska po raz kolejny uzyskała tytuł „PATENT IP STAR” („Gwiazda IP w dziedzinie patentów”) jako jedna z najlepszych specjalistów w dziedzinie patentów w Polsce.

WTR 1000 2019 dla SGS

Dwóch naszych rzeczników patentowych, Anna Pasiut i Michał Sosnowski, zostali wymienieni pośród rekomendowanych specjalistów w dziedzinie znaków towarowych w Polsce w rankingu WTR 1000 na 2019 w kategorii „Uzyskiwanie ochrony i strategia”.